Uheráku se lze jen těžko nabažit. U heráku to jde ale skvěle. To se člověk vyšle za míru únosnosti natotata. A co na to táta vám ani radši říkat nebudu. Je tato problematika řešitelná, táto? Tak zaprvé musíme myslet na to, jak tyto, na první pohled odlišné, na druhý úplně jiné, věci aplikovat. Nitrožilně uherák dostávat do organismu vyžaduje veliké úsilí ale myslím, že když člověk snahu vezme do rukou, na kterých má smůlu, aby se snaha přilepila jak štěstí, smůla se mu nenalepí na paty, ale jen na dlaně. Pokud tedy vyvine snahu aplikovat smůlu jen na dlaně. V takovém případě mít smůlu by bylo opravdu nešťastné. Tudíž je zde lehce vyvoditelné, asi jako jezevčík, že aplikace šišky do žíly je možná. Ale na druhou stranu možná náročnější, než do žíly sunout tunu heráku na uklidnění. To mě nenechává klidným. Stačilo k tomu klidu, ale mít vysoko na polici herkules, kterým jsem nalepil tu snahu tak, že jsem smůlu vůbec neměl. Ale potom jsem se nemohl zbavit kliky, když jsem potřeboval odejít. Proto je velmi nebezpečné vracet rozlízané lízátko do obalu, když máma řekne, že je oběd. A objet toto lepkavé téma tak, že lízátko dáme do skleničky, tak ničemu nepřilepšíme. Leda přilepíme. Ale nálepkovat všechny lízátka na jedno brdo není moc dobrá taktika. Nejlepší v tomto ohledu, pokud hlavu nemáme přilepenou na krk v jedné poloze, což by ohled neumožnilo, což by bylo trochu mrzuté a mrazí to na zádech, jsou lízátka v prášku. Brát v potaz žvýkačková lízátka je irelevantní, protože hrozí slepení plic po vdechnutí při neopatrném užití. A to si člověk dle mého velmi jemně skromného názoru, který máme v rodině již po staletí, i když nikomu z nás sto nebylo, neužije.

Dušan Baron

Dušan Baron

Dušan je člověk, který s každým pivem ztratí přítele. Nerad tlačí na prázdný půllitr a nerad skrz něj kouká na svět, protože ne vše je potom zlato. Proto raději pije venku víno, a vevnitř pivo. Uhlí nemá i když je baron, ani jeho děda ho neměl. A když nemá pod čepicí, tak tam má alespoň vlasy jako roští, protože je tak trochu rošťák.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>