article-2205885-15186BAC000005DC-898_964x642

To, že jsme závislí na elektrické energii, všichni víme. Často si ale neuvědomujeme jak moc. Představte si, že by ze světa najednou zmizela elektrická energie. Rázem bychom byli na úrovni neandrtálců. Elektrická energie nás zhýčkala a jen stěží bychom se vraceli k životu bez elektřiny. Auta by nejezdila, lednice nechladila, mikrovlnka nehřála, počítač by se nespustil, z mobilu by rázem byla jen nepraktická podložka pod hrnek. Představa z většiny děsivá. Jen kvůli jediné věci bych rád, aby se to stalo. Zajímalo by mě, jak by se s tím vypořádali lidé, kteří si neumí bez mobilu, televize, lednice a tekoucí vody představit život. A jak by se s tím vypořádali všichni ostatní včetně mě. Můžeme si říct, jaké by to asi bylo, co bychom asi dělali, ale vše jsou to jen domněnky do té doby, než se to hypoteticky stane.

Ti co vyrábějí elektřinu, jsou bohové dnešního světa. Myslíte, že ne? Každý mluví o ropě, ale elektřina ovlivňuje naše životy daleko více. Co když by elektřina byla zdarma, nebo by měl každý doma generátor na volnou energii? Někdo říká, že takové generátory existují, jen se je snaží utajit, podívejte se na internet a posuďte sami*. Prý i Tesla přišel na způsob získávání volné energie, jen mu vynálezy vzala FBI, kdo ví. Nejspíš je to hudbou budoucnosti a než nějaký budu mít v garáži, tak neuvěřím, leč představa je to pěkná. Představte si elektřinu zdarma, kolik budete chtít. Co vás pak poutá k řádu a systému? Co vás drží od toho, aby jste dělali co chcete, co vás baví, potraviny si pěstovali na zahradě, svítili jim, topili a měli všechno v pi… na háku? Mohli by jste jet kam chcete autem, co si samo vyrábí elektřinu naprosto zdarma, ropa by byla taky pase. Výkon počítačů by nebyl omezen spotřebou, protože by jste měli energie kolik chcete. Takový generátor, by způsobil obrovskou revoluci a posunul by naši civilizaci o neskutečný kus kupředu. Umím si představit generátor na principu gravitace, či magnetismu, ale stačil by i fúzní reaktor Tokamak, který se snaží vědci vyvinout již řádku let, pod názvem ITER. Zatím se ale musíme smířit s rostoucími cenami ČEZu nebo při svíčkách kreslit plány na gravitační generátor. Nyní energii kupujeme za drahé peníze, ta je získávána na úkor naší planety, tak si platíme za to, že nám řežou větev pod zadkem. Když bych náhodou vynalezl generátor na elektrickou energii, nebudu z něj chtít mít profit, budu ho chtít co nejvíce rozšířit mezi lidi, než mě stihnout zabít a plány zničit. Jedna z prvních stránek, kde se informace objeví, bude Zmatená Kudrlina, tak nás čtěte ;) No nic, mizím do garáže.

__________________________________________________________

*Např.
-Perendev magnetic motor
– M.T. Keshe
Jiří Jelínek

Jirka Jelínek

Průměrný uvědomělý mladý člověk, zajímající se mimo zajímavých věcí, o kterých se nedá psát, o světové dění a konspirační bláboly. Rád fotí, prochází se přírodou, tráví čas s kamarády a tvoří. Myslí si, že je jiný než ostatní a možná tomu tak je, možná taky vůbec. Nejraděj by obletěl s foťákem celou galaxii, ale nemá na to mimozemský pohon, který mu sebral pentagon. (Ne, prosím Vás, jsem naprosto normální :) )

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>